Bosch KSV36VWEPG Freestanding Fridge
SAVE £10
Next Day Delivery Available
- Warranty 5 Years
- ColourWhite
- Energy RatingE
- Height Group180cm to 189.9cm
- Ice BoxNo
- Width Group60cm to 69.9cm
SAVE £10
| Manufacturer | Bosch |
|---|---|
| GTIN | 4242005208241 |
| Model Number | KSV36VWEPG |
| Noise Level (dBa) | re 1 pW: 39 |
| Temperature display | digital LED |
| Total Litre capacity (Net) | 346 |
| Width (cm) | 600 mm |
| Depth | 650 mm |
| Defrost Type | Automatic |
| Ice Box | No |
| Width Group | 60cm to 69.9cm |
| Height Group | 180cm to 189.9cm |
| Web Promotions | Bosch 5 Year Warranty |
| Colour | White |
| Energy Rating | E |


