Neff KU9202HF0G 29.8cm Wine Cooler - Black
Next Day Delivery Available
- Warranty 2 Years
- ColourBlack
- Energy RatingF
- Height Group80cm to 89.9cm
- Width Group30cm to 39.9cm
| Manufacturer | Neff |
|---|---|
| GTIN | 4242004255499 |
| Model Number | KU9202HF0G |
| Product Type | Wine Cooler |
| Colour | Black |
| Product Category Group | White Goods |
| Noise Level | 38 dB |
| Depth | 56.7 cm |
| Additional Information | Door: 3 glass panels, UV-filter, Temperature adjustable, Vertical bar handle, 3 wooden grills, 1 Temperature Zone, 21 bottle capacity |
| Interior Light Type | LED |
| Height (cm) | 81.8 cm |
| Key Feature 2 | Interior light |
| Key Feature 1 | Temperature Zone |
| Key Feature 3 | 21 bottle capacity |
| Features | Temperature Zone, Interior light, 21 bottle capacity |
| Width Group | 30cm to 39.9cm |
| Height Group | 80cm to 89.9cm |
| Colour | Black |
| Product Dimensions | 81.8cm x 29.8cm x 56.7cm |
| Energy Rating | F |


